whatsapp

İADE KOŞULLARI

İADE KOŞULLARI

İADE KOŞULLARI

İADE KOŞULLARI

Novaaractakip.com , tüketici lehine hareket etmeyi, her türlü sorunu yasaca belirlenmiş süre içerisinde ve kalite politikasına uygun olarak çözmeyi temel ilke edinmiştir.

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan , teslim tarihinden itibaren (14) günlük süre içinde neden belirtilerek iade edilebilir.

İade edilmek istenen ürün, satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz ve orijinal kutusunda ambalajı/paketi açılmamış olmalıdır. Ambalaj/paketi açılmış, kurulumu yapılmış, kullanıcı tanımlaması yapılan cihazlar iade alınamaz.

İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası (KDV mükellefleri için) ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesi aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.

Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

İadesi yapılacak olan ürünler, öncelikle siparişlerim sayfasından iade süreci başlatılmalıdır. Daha sonra ürün Mng Kargo ile bize ulaştırılmalıdır. Ulaşım masrafları şirketimiz tarafından karşılanacak şekilde, alıcı ödemeli, aşağıda belirtilen adresimize gönderilmelidir.

Nova Araç Takip Sistemleri / Barış TOKER – Online Satış

Kızılsaray Mah. 78. Sok. K. İbrahim ÖZEN Apt. No: 17/1 B. Kat No: 7   Muartapaşa / ANTALYA TEL. NO : 0 242 244 90 90

 

Nova Araç Takip Sistemi , Mobil teknolojiler üretmek amacıyla yüzde yüz yerli sermaye ile Türkiye'de kurulmuş bir teknoloji markasıdır. Nova Araç Takip Sistemi ürünleri, uzun yıllar boyunca bu alanda AR-GE ve üretim çalışmaları yapmış ve yıllardır birçok başarılı projeye imza atmış, Türkiye'nin önde gelen mühendislerinden oluşan tecrübeli bir kadro tarafından ülkemizde üretilmektedir.

  • 0 (242) 244 90 90 - 0 (850) 885 17 80

  • 0 (850) 885 17 81

  • info@novaaractakip.com

  • Fatih Mah. 3001 Sok. No : 102 Aksu - Antalya /Türkiye

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı